Zapraszamy do "Frankówki Małej" - Lokalnej Informacji Turystycznej i klimatycznego CafeBaru

2-3 września 2017 roku FRANKÓWKA MAŁA bierze udział w WEEKENDZIE Z ZABYTKAMI POWIATU BOCHEŃSKIEGO. Razem z naszym edukacyjnym biurem podróży VIA CRACOVIA z KRAKOWA organizujemy WYJAZD STUDYJNY dla DYREKTORÓW SZKÓŁ, NAUCZYCIELI I WYCHOWAWCÓW. Wyjazd odbędzie się 2 września 2017 roku w sobotę. Wyjazd jest bezpłatny, obowiązują zapisy. Wszystkie szczegóły znajdują się TUTAJ :), natomiast o tym co będzie się działo we Frankówce podczas tegorocznego WEEKENDU Z ZABYTKAMI przeczytacie TUTAJ :) ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!!

Godziny otwarcia

  • W okresie wakacyjnym - lipiec, sierpień "Frankówka Mała" jest czynna od czwartku do niedzieli w godzinach 12.00 - 21-00
  • Jeśli ktoś chciałby zorganizować imprezę okolicznościową, ognisko, czy jakiekolwiek spotkanie poza wyznaczonymi dniami i godzinami, to oczywiście istnieje taka możliwość, prosimy o kontakt na adres e-mail: info@frankowka.pl lub na nr tel. 661-061-436; 609-787-122. NASZE ZASOBY I MOŻLIWOŚCI!

ZAPRASZAMY SERDECZNIE WSZYSTKICH POSZUKUJĄCYCH ZIELONEGO PLENERU I WIEJSKIEGO KLIMATU:)))

Frankówka Mała

Zapraszamy Cię serdecznie do Lokalnej Informacji Turystycznej oraz plenerowego CafeBaru!!! To miejsce stworzone dla turystów aktywnych odwiedzających tereny położone na południowy-wschód od Krakowa (kierunek Kraków-Limanowa) mapa.

Frankówka Mała to:
  • sklepik regionalny i CafeBar
  • lokalna informacja turystyczna
  • mapy, przewodniki, pocztówki 
  • imprezy plenerowe, ogniska, pikniki, potańcówki, Wieczory Wiejskie
  • organizacja wycieczek, warsztaty, prelekcje - zobacz jakimi dysponujemy zasobami!

Sklepik regionalny

Uwaga! Oto nowa oferta w naszej Lokalnej Informacji Turystycznej 

Podczas naszych licznych podróży po drogach i bezdrożach dolin Raby i Stradomki napotkaliśmy wiele osób lub małych firm, które proponują klientom wyśmienitą zdrową żywność lub tworzą różne ręcznie wykonywane oryginalne przedmioty. Będzie je można u nas zakupić w sezonie, kiedy Frankówka jest otwarta, a później znajdą się w naszej ofercie internetowej.

Zapraszamy do współpracy twórców, producentów żywności, których jeszcze nie udało nam się odkryć:)!!!

Aktualności