Frankówka Mała

Witaj Drogi Turysto!

Zapraszamy Cię serdecznie w malownicze tereny doliny Raby i Stradomki. Niedaleko Krakowa, w stronę Bochni, pokonując tylko 40 kilometrów, znajdziesz się w przepięknym pagórzystym terenie Tutaj czeka na Ciebie uroczy drewniany domek „Frankówka Mała”, w którym mieści się Lokalna Informacja Turystyczna. Tu możesz odpocząć, zrelaksować się, naładować baterie. Masz do dyspozycji ogrodzony trawiasty teren, parking. To wymarzone miejsce na piknik, ognisko, spotkanie ze znajomymi. Twoje dzieci mogą tu bezpiecznie biegać, grać w piłkę, badmintona, puszczać latawce. Dowiesz się od nas o wszystkich najciekawszych atrakcjach turystycznych, kulturalnych, przyrodniczych, kulinarnych regionu.

Dowiesz się gdzie przenocować, posmakować regionalnych potraw, kupić wyroby rękodzieła ludowego. Możesz też zaopatrzyć się w rożne materiały informacyjne, mapy. Chętnie polecimy Ci jak miło spędzić czas na łonie natury. To wspaniałe tereny na weekendowy wypad za miasto, na rodzinną wycieczkę rowerową, uprawianie nordic walking.

Przyjeżdżaj koniecznie a poznasz wieś pachnącą ziołami, słodką jak miód, urzekającą śpiewem ptaków. Zobaczysz zaklęte w drewnie stare kościółki, warowne zamki kryjące lochy, ślady wielkiej historii ukryte w gęstych lasach. Spodoba Ci się tak bardzo, że będziesz tu wracał i wracał i wracał…

Dzwoń do nas, pisz e-maile, odwiedzaj stronę z elektroniczną bazą atrakcji turystycznych www.frankowka.pl. Chcemy żebyś zawsze miał najświeższe informacje.

Czekamy na Ciebie niecierpliwie!

Anna Płachczewska – Rogozińska i Piotr Rogoziński,

właściciele Frankówki Małej Lokalnej Informacji Turystycznej

Cichawka 107
32-740 Łapanów
tel. 661-061-436; 609-787-122
e-mail: info@frankowka.pl; info@viacracovia.pl