Kuchnia spotkań

 Kuchnia Spotkań – miejsce warsztatów kulinarnych

Jedzenie jest wielką przyjemnością, tego nie trzeba nikomu powtarzać. Kuchnia za to często staje się miejscem, gdzie przenosi się spotkanie towarzyskie, bo tam przebywa gospodyni i tworzy się najmilsza rodzinna atmosfera.

A gdyby tak jeszcze urządzić wspólne gotowanie, wymianę przepisów, doświadczeń??? Cóż za rozkosz, nie tylko dla podniebienia!

Właśnie po to powstała KUCHNIA SPOTKAŃ, aby wspólnie poznawać tajniki kulinariów.

Od tego sezonu będziemy tu organizować wszelkiego rodzaju spotkania kulinarne, podczas których będziemy poznawać kulturę jedzenia najbliższej okolicy, wszak nie tak daleko, na zamku w Wiśniczu powstała pierwsza na ziemiach polskich książka kucharska Compendium Ferculorum (opowiadamy o niej w filmie, który możecie oglądnąć TUTAJ).

W ramach naszego projektu stworzyliśmy także tablice z przepisami z naszego regionu wraz z listą producentów lokalnych, z którymi współpracujemy podczas naszych imprez we Frankówce.

Sezon warsztatowy w naszej Kuchni Spotkań rozpoczynamy od weekendu majowego. Także już teraz zaplanuj majówkę 2016  w naszej Frankówce 🙂

Trzeba kliknąć w zdjęcie, żeby się powiększyło 🙂

7-Tablica 8 - Lokalne Smaki2 6-Tablica 7 - Lokalne Smaki1 8-Tablica 6 - Chleb wiejski - Łapanów 5-Tablica 5 - Potrawa z pierożkami - Trzciana 4-Tablica 4 - Kluski wstążki - Żegocina 3-Tablica 3 - Podpłomyk - Gdów2-Tablica 2 - Łazańskie Łazanki - Biskupice 1-Tablica 1 - Rosół - Nowy Wiśnicz

2 komentarze do “Kuchnia spotkań

Możliwość komentowania została wyłączona.