ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY LUB WYCIECZKĘ

Stworzyliśmy tę stronę, aby usprawnić komunikację z Państwem. Tutaj uzyskasz wszystkie informacje potrzebne do utworzenia rezerwacji na nasze warsztaty plenerowe. Poniżej linki do różnych informacji, których możesz potrzebować zanim dokonasz zapisu. Dalej znajdziesz podpowiedzi krok-po-kroku, jak wypełnić elektroniczny formularz. Następnie jeszcze garść wskazówek technicznych. Mamy nadzieję, że wszystko przebiegnie sprawnie i spotkamy się we Frankówce Małej! Do zobaczenia!

DOWIEDZ SIĘ WIECEJ, ZANIM PODEJMIESZ DECYZJĘ…

 • TUTAJ możesz zapoznać się z cennikiem naszych warsztatów plenerowych.
 • Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się jakie warsztaty plenerowe wybrać, to TUTAJ możesz jeszcze raz przeczytać opisy.
 • A może chcesz wybrać się z nami na wycieczkę? TUTAJ zapoznasz się ofertą blisko Frankówki (niektóre z tych wycieczek możesz połączyć z ogniskiem lub warsztatami we Frankówce – na przykład do Zamku w Wiśniczu, Kopalni Soli w Bochni lub Muzeum Motyli w Bochni). A może kiedyś będziesz chciała/chciał pojechać w zupełnie inne tereny – TUTAJ zapoznasz się z propozycjami naszego edukacyjnego biura podróży VIA CRACOVIA.
 • Gdybyś miał jakieś pytania to zawsze służymy pomocą: 661 061 436 oraz e-mail: info@frankowka.pl

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA WARSZTATY?

Zrób wszystko po kolei według instrukcji, a wszystko przebiegnie sprawnie.

 1. Wybierz interesujące Cię warsztaty. Jeśli chcesz zamówić warsztaty i ognisko z pieczeniem kiełbasek wybierz odpowiednią opcję. (Jeśli chcesz zamówić wycieczkę z warsztatami lub wycieczkę z ogniskiem, wtedy wybierz dowolne warsztaty, a swoją propozycję wpisz później w okienku „UWAGI”).
 2. Podaj liczbę uczestników w postaci jednej cyfry, natomiast w pozycji „UWAGI” wpisz liczbę dzieci + liczbę opiekunów.
 3. Wybierz datę i kliknij w nią. Pola zaznaczone na kolor szary oznaczają, że ten dzień jest już zarezerwowany przez inną grupę.
 4. Zaznacz godzinę. Elektronika rządzi się swoimi prawami i mogliśmy podać tutaj tylko jedną godzinę 9.30, ale możesz podać swoją propozycję w okienku „UWAGI”, a wszystko potem ustalimy telefonicznie lub mailowo. Zatem wybierz tę godzinę i kliknij w nią.
 5. Uzupełnij pozostałe pola: Imię i Nazwisko, adres e-mail, telefon
 6. W okienku „UWAGI” prosimy o wpisanie następujących danych: NAZWA INSTYTUCJI Z JAKIEJ BĘDZIE GRUPA, liczby uczestników (tj. uczniowie + opiekunowie oraz wszelkie inne informacje, pytania, uwagi dotyczące rezerwacji.
 7. I już prawie koniec! Jeszcze prosimy o akceptację regulaminu. Po kliknięciu w niego, zostaniesz przekierowany na stronę, gdzie można go przeczytać. Jeśli chcesz, zapisz się do naszego Newslettera! To okienko nie jest obowiązkowe 🙂
 8. Teraz kliknij WYŚLIJ i już wszystko gotowe. Pojawi się okienko, że Twoja rezerwacja została potwierdzona, a na własną skrzynkę mailową także otrzymasz potwierdzenie.
 9. WAŻNE! To jest tylko wstępna rezerwacja terminu. Po niedługim czasie otrzymasz maila lub telefon z ofertą i czas do kiedy trzeba ostatecznie potwierdzić rezerwację, aby nie została anulowana.

DODATKOWE INFORMACJE TECHNICZNE

 • Wstępnie możesz zarezerwować termin we Frankówce na około 1 tydzień, w między czasie spodziewaj się maila i/lub telefonu w celu ustaleniu szczegółów wycieczki. Po potwierdzeniu będziemy prosić o wpłacenie zaliczki za każdego uczestnika w wysokości 10 pln/os.
 • Jak wygląda ognisko we Frankówce? Nie musisz się o nic martwić, wszystko co potrzeba jest wliczone w cenę 🙂 – duża porcja kiełbasy, chleb, keczup/musztarda, herbata. Można także zamówić jedno- lub dwudaniowy obiad – informacje znajdziesz TUTAJ
 • Minimalna grupa jaką przyjmujemy we Frankówce to 20 osób płacących.

Nie czekaj i zapisz się już dziś na wyjątkowe warsztaty we Frankówce!