ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY LUB WYCIECZKĘ

 • Stworzyliśmy tę stronę, aby usprawnić komunikację z Państwem. Tutaj uzyskasz wszystkie informacje potrzebne do utworzenia rezerwacji na nasze WARSZTATY, WYCIECZKI Z WARSZTATAMI oraz WYCIECZKI po Bocheńskiej Krainie.
 • Poniżej linki do różnych informacji, których możesz potrzebować zanim dokonasz zapisu.
 • Dalej znajdziesz podpowiedzi krok-po-kroku, jak wypełnić elektroniczny formularz. Następnie jeszcze garść wskazówek technicznych. Mamy nadzieję, że wszystko przebiegnie sprawnie i spotkamy się we Frankówce Małej! Do zobaczenia!

DOWIEDZ SIĘ WIECEJ, ZANIM PODEJMIESZ DECYZJĘ…

 • TUTAJ możesz zapoznać się z CENNIKIEM naszych warsztatów plenerowych.
 • Jeśli jeszcze nie zdecydowałaś/zdecydowałeś się jakie warsztaty plenerowe wybrać, to TUTAJ możesz jeszcze raz przeczytać opisy.
 • A może chcesz wybrać się z nami na wycieczkę? TUTAJ zapoznasz się ofertą blisko Frankówki (niektóre z tych wycieczek możesz połączyć z ogniskiem lub warsztatami we Frankówce – na przykład do Zamku w Wiśniczu, Kopalni Soli w Bochni lub Muzeum Motyli w Bochni). Dlatego wycieczki WOKÓŁ FRANKÓWKI MAŁEJ podzieliliśmy na dwie grupy: WYCIECZKI Z WARSZTATAMI i WYCIECZKI BEZ WARSZTATÓW.
 • A może kiedyś będziesz chciała/chciał pojechać w zupełnie inne tereny – TUTAJ zapoznasz się z propozycjami naszego edukacyjnego biura podróży VIA CRACOVIA.
 • Gdybyś miała/miał jakieś pytania to zawsze służymy pomocą: 661 061 436 oraz e-mail: info @ frankowka.pl

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA WARSZTATY? – INSTRUKCJA

Zrób wszystko po kolei według instrukcji, a wszystko przebiegnie sprawnie.

PODSTAWOWE INFORMACJE.
 1. Wybierz interesującą Cię opcję – warsztaty lub wycieczkę w poniższym formularzu.
 2. Podaj liczbę uczestników. Minimalna liczba to 20 osób płacących. Można przyjechać z mniejszą grupą, ale wtedy trzeba podzielić między uczestników koszty grupy 20-osobowej. Maksymalny limit osób – 55, jednak gdyby grupa była większa, proszę tę informację wpisać w okienku „UWAGI”, będziemy szukać odpowiedniego rozwiązania 🙂 .
 3. Wybierz datę i kliknij w nią. Pola z czerwoną kreską oznaczają, że termin jest zarezerwowany. Można jednak zapisać się na listę rezerwową. Warto skorzystać z tej listy, ponieważ zdarza się, że warsztaty są odwoływane i termin się zwalnia.
 4. Zaznacz godzinę. Zwykle warsztaty we Frankówce rozpoczynają się około godziny 9.00, ale jeśli grupa chciałaby przyjechać wcześniej lub później, proszę tę informację wpisać w okienku „UWAGI”. W przypadku grup do 25 osób na same warsztaty są dostępne dwie opcje godzinowe – 9.00 i 11.30.
DODATKOWE INFORMACJE
 1. Wpisz NAZWĘ INSTYTUCJI Z JAKIEJ BĘDZIE GRUPA
 2. Wybierz RODZAJ WARSZTATÓW LUB WYCIECZKI, RODZAJ POSIŁKU (jeśli dotyczy).
 3. Niektóre pola są oznaczone *gwiazdką i są obowiązkowe, jeśli ich nie wypełnisz, formularz nie przejdzie dalej. Niektóre są opcjonalne, tak jak na przykład „TRANSPORT„, czy „POSIŁEK” w niektórych przypadkach.
 4. CENY warsztatów, posiłków, transportu na warsztaty możesz sprawdzić na osobnej stronie. Jeśli wybierzesz opcję warsztatów w formularzu, program także wyliczy bardzo przybliżony koszt Twojej wycieczki, który otrzymasz razem z potwierdzeniem na maila. Jeśli chodzi o wycieczki koszty ustalamy indywidualnie z osobą zamawiającą.
 5. Bardzo prosimy o podanie danych do faktury, to znacznie przyspieszy wystawienie dokumentu potwierdzającego dla grupy.
 6. Gdybyś miała/miał jeszcze jakieś propozycje, pytania, uwagi, to teraz w okienku „UWAGI” jest miejsce, aby je wpisać.
PODSUMOWANIE. TO JUŻ PRAWIE KONIEC! 🙂
 1. Tu podaj swoje dane teleadresowe, abyśmy mieli kontakt.
 2. Następnie prosimy o akceptację regulaminu. Po kliknięciu w link, zostaniesz przekierowany na stronę, gdzie można go przeczytać. Jeśli chcesz, zapisz się do naszego Newslettera! To okienko nie jest obowiązkowe 🙂 .
 3. Teraz kliknij WYŚLIJ i już wszystko gotowe. Pojawi się okienko, że Twoja rezerwacja została potwierdzona, a na własną skrzynkę mailową także otrzymasz potwierdzenie.
 4. W potwierdzeniu pod przybliżoną ceną będzie podana informacja metodzie płatności: gotówka. To wymóg programu. Wolimy jednak płatności przelewem. (Jeśli jednak będzie to problem, przyjmujemy również płatności gotówką). Dane do przelewu znajdziesz TUTAJ.
 5. WAŻNE! To jest tylko wstępna rezerwacja terminu. Po niedługim czasie otrzymasz maila lub telefon z ofertą i czas do kiedy trzeba ostatecznie potwierdzić rezerwację, aby nie została anulowana.

DODATKOWE INFORMACJE TECHNICZNE

 • Wstępnie możesz zarezerwować termin we Frankówce na około 1 tydzień, w między czasie spodziewaj się maila i/lub telefonu w celu ustaleniu szczegółów wycieczki.
 • Po potwierdzeniu będziemy prosić o wpłacenie BEZZWROTNEJ ZALICZKI za każdego uczestnika w wysokości 10 PLN/OS.
 • Jak wygląda ognisko we Frankówce? Nie musisz się o nic martwić, wszystko co potrzeba jest wliczone w cenę 🙂 – duża porcja kiełbasy, chleb, keczup/musztarda, herbata. Można także zamówić jedno- lub dwudaniowy obiad – informacje znajdziesz TUTAJ

Nie czekaj i zapisz się już dziś na wyjątkowe warsztaty i wycieczki we Frankówce!