Piknik Dojrzałego Lata

 Piknik Dojrzałego Lata

To cykliczna rodzinna impreza plenerowa w naszej Frankówce, która z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Każda edycja ma swój nadrzędny temat i ustalony plan wydarzeń. Poniżej znajdziesz plakaty z poprzednich lat.

Impreza jest kierowana zarówno do społeczności lokalnej (która także chętnie włącza się w jej realizację), a także do turystów, letników i wszystkich, którzy chcą miło spędzić czas na łonie natury, nawiązać kontakty, dowiedzieć się czegoś ciekawego o tej części Małopolski.

3

Szczegóły dotyczące Rodzinnego Rajdu Rowerowego na Orientację:

  • Rajd rozpoczyna się i kończy we Frankówce.
  • Rejestrować się można internetowo pod adresem: info@frankowka.pl lub wysyłając wiadomość na naszym „fanpejdżu” na FB, albo osobiście w dzień Rajdu, 8 sierpnia 2015 od godziny 10.30. Początek rajdu przewidujemy na 11.30.
  • Można przyjechać do nas samochodem i przywieźć rowery, a następnie zostawić tutaj samochód i wyruszyć na Rajd.
  • Drużyny to mogą być rodziny lub grupy znajomych, można też wyruszyć na Rajd samotnie, tutaj zostawiamy Państwu zupełną dowolność. Warunkiem jest tylko, aby zespół w tym samym składzie rozpoczął i zakończył Rajd.
  • Jest to rajd na orientację śladem naszej Gry Internetowo-Terenowej (moduł „Ze Smakiem na Rowerze”) – o grze przeczytasz TUTAJ. Zespoły będą miały za zadanie odnaleźć w terenie wyznaczone przez nas tablice. Każdy zespół otrzyma mapkę z dokładnym wykazem tablic, identyfikatory do zaznaczania odnalezionych tablic.
  • Aby zagrać w Grę Internetowo-Terenową należy posiadać telefon, tablet z Internetem. Jednak aby wziąć udział w Rajdzie nie będzie to konieczne. Te zespoły, które będą posiadały Internet mobilny będą rozwiązywać zadania z tablic. Natomiast te, które Internetu nie będą posiadały będą musiały sfotografować się z tablicą lub ze wskazanym przez nas obiektem znajdującym się w pobliżu.

Oprócz Rajdu planujemy moc atrakcji dla dużych i małych – konkursy, inne aktywności sportowe i kulinarne, animacje dla dzieci, a na koniec obowiązkowo Wielkie Rodzinne Ognisko.

Szczegóły będziemy podawać na bieżąco.

Jeśli masz pomysł, na współpracę z nami przy organizacji Pikniku, zapraszamy serdecznie!!!

I Słoneczny Piknik Dojrzałego Lata 2009-001 II Piknik Dojrzałego Lata COUNTRY 2010-001 III Rycerski Piknik Dojrzałego Lata 2011-001 IV Kreatywny Piknik Dojrzałego Lata 2012 (I edycja)-001

IV Kreatywny Piknik Dojrzałego Lata 2012 (II edycja)-001V ETNOpiknik Dojrzałego Lata 2013-001VI Historyczny Piknik Dojrzałego Lata 2014-001

Jeden komentarz do “Piknik Dojrzałego Lata

Możliwość komentowania została wyłączona.