KUCHNIA SPOTKAŃ

Zapraszamy do PLENEROWEJ KUCHNI SPOTKAŃ?

Kilka lat temu na terenie Frankówki Małej powstała PLENEROWA KUCHNIA SPOTKAŃ z tradycyjnym piecem chlebowym. W niedługim czasie KUCHNIA SPOTKAŃ stała się niemal instytucją 🙂 posiadającą, swój szeroki program kulinarno-kulturalny. Od samego początku organizujemy tu warsztaty, spotkania i inne wydarzenia.

#HECA Z #PIECA
Na warsztatach HECA Z PIECA wyruszamy do krainy białej jak mąka 🙂

KULINARNE PODRÓŻE

Przede wszystkim propagujemy kulturę kulinarną lokalnych terenów, ale także i sięgamy dalej w Polskę, a nawet i świat, bo całe nasze życie kręci się wokół jedzenia :). W zwyczajach kulinarny odzwierciedla się przecież dusza każdego narodu i każdej społeczności.

Kulinaria to także historia produktów, potraw, miejsc i ludzi. Słowem wyruszając w PODRÓŻ KULINARNĄ, nie tylko zaspokajamy potrzeby podniebienia, ale także podróżujemy w czasie i przestrzeni.

Na KULINARNYM WIECZORZE PANIEŃSKIM sprawdzamy umiejętności kulinarne przyszłej mężatki 😉

SPOTKANIA W MNIEJSZYM I WIĘKSZYM GRONIE

Nasza PLENEROWA KUCHNIA SPOTKAŃ to także miejsce spotkań w bardziej lub mniej kameralnym gronie. Bowiem wszystkie spotkania prędzej, czy później kończą się w kuchni :).

Słowem to ciągle tętniące życiem miejsce jest punktem wyjścia i początkiem naszych pomysłów warsztatowych, wycieczkowych i imprezowych. KUCHNIA SPOTKAŃ jest dostępna na miejscu w sezonie wiosenno-letnim, natomiast od listopada do marca/kwietnia (w zależności od pogody) prawie (!) wszystkie nasze propozycje są dostępne w LATAJĄCEJ KUCHNI SPOTKAŃ, w której organizujemy mobilne warsztaty kulinarne stacjonarnie w szkołach i innych instytucjach. Także jako element pakietów wycieczkowych.

Na warsztatach pieczenia chleba dla dorosłych POD NIEBEM Z CHLEBEM powstają takie pachnące cudeńka 🙂

NASZE PROPOZYCJE

Oto co możemy zaproponować w naszej KUCHNI SPOTKAŃ:

  • WARSZTATY KULINARNE dla szkół i innych instytucji. Bardziej szczegółowe opisy i tematy warsztatów znajdują się TUTAJ
  • WARSZTATY PIECZENIA CHLEBA DLA DOROSŁYCH – Pod Niebem z Chlebem
  • RUSTYKALNE IMPREZY PLENEROWE
  • KULINARNE URODZINY DLA DZIECI

2 komentarze do “Zapraszamy do PLENEROWEJ KUCHNI SPOTKAŃ?

Możliwość komentowania została wyłączona.